Florbalový Klub Brezno

Fórum

Sezóna 2010/2011

Štvrťfinále

Miesto konania zápasov Závadka nad Hronom

A Revúca –voľno

A Revúca - voľno

D. Riders 11 – 5 BR Lions (1:0 na zápasy)

( 2:4, 2:4, 1:3)

J.Veľký 2+4, J.Gaboň 0+1, M.Štubniak 3+2, J.Lupták 3+0, M.Brozman 3+0, R.Richter 0+2 - M.Strelec 2+0, M.Libica 0+2, J.Vraniak 0+1, Z.Babík 3+0, G.Ličák 0+1

B. GOST´s 9 – 2 Bresako (1:0 na zápasy)

( 3:1, 3:1, 3:0)

L.Pampúrik 2+1, O.Potkány 2+0, S.Pôbiš 1+2, P.Samuelčík 2+2, J.Ulrich 1+1, P.Sabaka 1+0 - D.Kučera 1+0, M.Siman 0+2, M.Krnáč 1+0

D. Riders 14 – 8 BR Lions (2:0 na zápasy)

( 2:3, 2:4, 4:7)

J.Veľký 3+1, J.Gaboň 1+1, M.Štubniak 1+3, J.Lupták 2+2, M.Brozman 2+3, R.Richter 5+1 - M.Libica 0+4, J.Vraniak 0+1, Z.Babík 4+1, G.Ličák 4+1

C. Shadows 9 - 4 Losers (1:0 na zápasy)

( 3:1, 4:2, 2:1)

R.Nemčok 1+1, Ľ.Karak 2+1, M.Zúrik 4+1, L.Zúrik 1+0, T.Hradovský 1+2, D.Struhár 0+1 - T.Maruškin 0+2, M.Santoris 1+1, P.Maruškin 3+0

B. GOST´s 6 - 7pp Bresako (1:1 na zápasy)

( 4:1, 0:1, 2:4 -- 0:1)

L.Pampúrik 3+0, O.Potkány 1+0, S.Pôbiš 0+2, P.Samuelčík 1+1, J.Ulrich 1+0 - D.Kučera 1+1, M.Siman 3+1, P.Malík 0+2, M.Adamský 1+0, J.Vojtko 2+1

C. Shadows 4 - 5 Losers (1:1 na zápasy)

( 0:0, 0:2, 4:3)

R.Nemčok 1+1, Ľ.Karak 1+1, M.Zúrik 2+0, L.Zúrik 1+0 - J.Havran 1+0, M.Kňazík 1+0, J.Brieda 2+2, P.Maruškin 1+0

 

Semifinále

Miesto konania zápasov Závadka nad Hronom

Pozor hrá sa v nedeľu ! ! ! !  6.3.2011

C. Shadows 2 - 7 Losers (1:2 na zápasy)

( 2:1, 0:1, 0:5)

M.Zúrik 0+1, T.Hraovský 1+0, D.Struhár 1+0 - J.Havran 2+1, M.Kňazík 1+1, J.Brieda 2+0, K.Latinák 0+1, T.Maruškin 0+1, P.Maruškin 1+0, I.Šoltés 0+1, M.Santoris 1+1

B. GOST´s 11 - 4 Bresako (2:1 na zápasy)

( 3:2, 5:0, 3:2)

M.Boháčik 2+0, L.Pampúrik 3+4, O.Potkány 1+1, S.Pôbiš 1+0, J.Svinčiak 0+1 J.Ulrich 3+1. K.Štipák 1+2 - D.Kučera 1+0, M.Siman 1+0, M.Adamský 1+1, J.Vojtko 1+1

GOST´s 5 - 2 Losers (1:0 na zápasy)

( 0:0, 1:1, 4:1)

L.Pampúrik 1+1, S.Pôbiš 0+2, P.Samuelčík 1+1, O.Potkány 1+0, K.Štipák 2+0 - J.Havran 1+0, T.Maruškin 0+1, P.Maruškin 1+0

GOST´s 10 - 9 Losers (2:0 na zápasy)

( 1:5, 6:2, 3:2)

M.Boháčik 1+1, L.Pampúrik 1+1, O.Potkány 0+1, S.Pôbiš 2+2, J.Svinčiak 1+0, P.Samuelčík 1+1, J.Ulrich 1+0. K.Štipák 3+2 - M.Kňazík 1+1, T.Maruškin 0+2, J.Brieda 1+2, I.Šoltés 2+0, M.Santoris 5+1

Revúca vs. Riders kontumácia

Finále

Miesto konania zápasov Závadka nad Hronom

Riders bez boja Losers (bez boja)

Revúca 9 - 7 GOST´s (1:0 na zápasy)

( 3:3, 4:1, 2:3 )

     P.Bolaček 2+4, D.Keder 1+1, M.Majerčík 1+1, M.Repiský 1+1, K.Máte 4+1, M.Pašiak 0+1 (brankár) - M.Boháčik 1+2, J Auxt 3+0, S.Pôbiš 0+1, J.Svinčiak 0+1, P.Samuelčík 3+0, P.Sabaka 0+1, P.Chabada 0+1, O.Potkány 0+1

Revúca 5 - 6 GOST´s (1:1 na zápasy)

( 2:2, 2:4, 1:0)

  P.Bolaček 1+1, D.Keder 1+0, M.Majerčík 1+1, M.Repiský 1+0, K.Máte 0+1, M.Loška 1+0, P.Fabo 0+1 - M.Boháčik 0+1, J Auxt 0+2, L.Pampúrik 1+1, S.Pôbiš 1+1, J.Svinčiak 2+0, P.Samuelčík 1+1, P.Sabaka 1+0

Revúca 4 - 2 GOST´s (2:1 na zápasy)

( 1:0, 2:1, 1:1)

  P.Bolaček 1+0, D.Keder 1+1, M.Majerčík 1+1, M.Repiský 1+2 - P.Chabada 1+1, O.Potkány 1+0, M.Kovalčík 0+1 (brankár)
poz. názov tímu o.z.   výhry 
  prehry 
  remízy 
  body  
  skóre   
1 Revúca 14 14 0 0 28 179:57
2 GOST´s 14 12 2 0 24 134:81
3 Shadows 14 7 7 0 14 103:101
4 Riders 14 6 7 1 13 108:111
5 BR Lions 14 6 8 0 12 99:120
6 Losers 14 5 9 0 10 92:93
7 Bresako 14 4 10 0 8 75:128
8 Ručiace Jelene 14 1 12 1 3 77:176
Top 5 strelcov
poradie  meno hráča post tím počet gólov
1 Peter Bolaček útočník Revúca 40
2 Milan Zúrik útočník Shadows 36
3 Michal Strelec obranca BR Lions 33
4 Viliam Petalík útočník Revúca 32
5 Michal Santoris obranca Ručiace Jelene 29

Top 5 nahrávačov
poradie  meno hráča post tím počet gólov
1 Peter Bolaček útočník Revúca 32
2 Slavomír Pôbiš
obranca GOST´s 29
3 Karol Máte
útočník Revúca
28
  Viliam Petalík útočník Revúca 28
5 Juraj Auxt
útočník GOST´s
19

Top 5 najtrestanejších
poradie  meno hráča post tím trestné minúty
1 Juraj Lupták
útočník Riders 27:30
2 Peter Samuelčík
útočník GOST´s 23
3 Viliam Petalík útočník Revúca
16:30
4 Ján Tešlár
útočník Ručiace Jelene
14:30
5 Medveď,Sihelský,Potkány
útočníci Rid.,Bre.,GOS.
13

Top 5 brankárov
poradie  meno hráča tím
1 Pavol Fabo Revúca

Peter Samuelčík
GOST´s

Viliam Sedliak
BR Lions

Matúš Caban
Losers

ostatní :)  
Sezóna 2010/2011

1.Kolo 6.11 2010
   9:00-10:00                              GOST´s 7 - 6 Riders ( 1:4 , 4:0, 2:2 )
  10:00-11:00                            Shadows 14 - 5 Ručiace Jelene ( 6:3, 1:0, 7:2 )
  11:00-12:00                             Losers 4 - 5 BR Lions ( 1:1, 0:1, 3:3 )

2.Kolo 13.11 2010
   9:00-10:00                              Bresako 5 - 10 Losers ( 1:3 , 2:1, 2:6 )
  10:30-11:30                             Ručiace Jelene 5 - 8 Riders ( 2:3, 0:1, 3:4 )
  11:30-12:30                            Shadows 7 - 11 GOST´s ( 2:4, 1:3, 4:4 )

3.Kolo 20.11 2010
   9:00-10:00                              BR Lions 10 - 7 Ručiace Jelene ( 4:3 , 2:3, 4:1 )
  10:00-11:00                             Bresako 4 - 11 Shadows ( 0:5 , 1:4, 3:2 )
  11:00-12:00                             Riders 8 - 10 Revúca ( 3:4 , 4:3, 1:3 )

  12:00- 13:00                            GOST´s 9 - 5 Losers ( 3:2 , 3:3, 3:0 )

 13:00- 14:00                            Revúca 12 - 1 Bresako ( 3:1 , 4:0, 5:0 )

4.Kolo 27.11 2010
   9:00-10:00                             Bresako 7 - 8 GOST´s ( 1:5, 2:2, 4:1 )
  10:00-11:00                            Riders 7 - 9 BR Lions ( 2:3, 1:2, 4:4 )
  11:00-12:00                            Revúca 12 - 2 Shadows ( 3:1, 6:0, 3:1 )

 12:00- 13:00                            Losers 64 Shadows ( 2:0, 3:1, 1:3 )

 12:30- 13:30                            BR Lions 6 - 11 Revúca ( 2:4, 1:5, 3:2 )

5.Kolo 4.12 2010
   9:00-10:00                             BR Lions 5 - 4 Bresako ( 0:2 , 3:1, 2:1 )
  10:00-11:00                            GOST´s 10 - 7 Ručiace Jelene ( 3:2 , 5:2, 2:3 )
  11:00-12:00                            Riders 8 - 6 Shadows ( 2:1 , 5:2, 1:3 )

6.Kolo 11.12 2010
   9:00-10:00                             BR Lions 5 - 10 GOST´s ( 0:2, 3:4, 2:4 )
  10:00-11:00                            Losers 10 - 6 Riders ( 3:4, 2:2, 5:0 )
  11:00-12:00                            GOST´s 4 - 6 Revúca ( 1:2, 0:4, 3:0 )       

  12:00- 13:00                            Ručiace Jelene 3 - 8 Bresako ( 0:1, 2:4, 1:3 )

  13:00- 14:00                            Revúca 8 - 5 Losers ( 2:3, 3:0, 3:2 )

7.Kolo 18.12 2010
   9:00-10:00                             Losers 10 - 8 Ručiace Jelene ( 4:0, 2:4, 4:4 )
  10:00-11:00                            Bresako 4 - 11 Riders ( 1:3, 0:4, 3:4 )
  11:00-12:00                            Shadows 11 - 9 BR Lions ( 3:4, 2:4, 6:1 )